2017

Datum Koncert
12.1. Slatiňany - Laskavý večer, I.Ryzová j.h. od 19.00 hodin - jen Jitka+Petr
15.2. Divadlo Chrudim - Koncert s Žalman a Spol. od 19.00 hodin
3.5. Praha - Malostranská beseda - Koncert na pozvání Žalman a Spol. od 20.00 hodin
6.5. Vížky - koncert, soukromá akce
13.5. Slaný - koncert na pozvání skupiny Potokap + Stráníci
26.5. Nová Paka - Koncert v Jirových sadech s Marien (19.30)
2.6. Pardubice - Pernštýnská noc
17.6. Hanácké Nashville - festival ve Velké Bystřici
24.6. Bílina - soukromá akce (jen Petr + Jitka)
30.6. Nasavrkání - 4.ročník festivalu (Nezmaři, Křáp, J.Černohorský a kapela, J. Kejak)
5.7. Zubštejn - festival na hradě
14.7. Folková Růže - Jindřichův Hradec
22.7. Chrast - festival (Devítka...)
5.8. Bílina - 125 let Kafáče - minifestival na Kafáči
12.8. Hlinsko - koncert (Hudba Praha revival...) 20.00
24.8. Nová Cerekev - koncert v Židovské synagoze (19.00)
26.8. Ratibořice - koncert Na Mlejně (15.00)
16.9. Bílinské babí léto - festival
17.9. Ratibořice - koncert na dvoře Rudrova mlýna v Babiččině údolí s Robertem Křesťanem + Druhou trávou - 11.00
4.11. Slatiňanský vrabčák
11.11. OC Grand Pardubice - Petr Šotta samostatný koncert od 17.00 hodin
9.12. Moravičany - Vánoční koncert v místní sokolovně s Madalen, Marod
10.12. Nasavrky - Vánoční koncert na zámku - 16.00 hodin

 

2016

Datum Koncert
16.1. Chotěboř - koncert s Kantory v Panském domě od 20.00 hodin
29.1. Lázně Bělohrad - Živák lázeňský (M. Ošanec, 4zdi) od 19.00 hodin
7.4. Divadlo Chrudim -  Koncert s R.Křesťanem a Druhou Trávou od 19.00 hodin
23.4. Krušnohorské kolo Porty - koncert, Kalek, Farma u Drexlerů
19.6. Mstišov - Dubí, festival (Stráníci...)
25.6. Doubravská struna - festival (Ronov nad Doubravou)
1.7. Nasavrkání - Nasavrky, festival (Devítka,Stráníci,Alibaba, Pepa Štross...)
2.7. Folk ve Lhotě - festival v Kostelní Lhotě
2.7. Zubštejn - festival
16.7. Přítluky - festival (A.M.Úlet, Domino, Madalen...)
23.7. Festival Pod Hůrou (Lázně Bělohrad)
6.8. Lilie - festival
7.8. Prázdniny v Telči - koncert na Kocouří scéně (+ 4zdi)
9.8. Pardubice - AFI palác - koncert (doprovodný program k OH) - 17.00
13.8. Hlinecký špekáček - festival
19.8. "Ved Víru folku" - koncert v hospodě v Hrdé Vsi u Víru - od 18.30 hodin
20.8. Folk na Letním - Mariánské údolí, festival (Domino...)
26.8. Mohelnický Dostavník - Duhová scéna, recitál
27.8. Folk na Mlejně - Ratibořice, koncert od 15.00 hodin
18.9. Třebíč - koncert v divadle Ampulka - na pozvání Žalozpěvu - od 19.00 hodin
28.9. Svatováclavské Jeřabinobraní - Kaplička v Zubří u Trhové Kamenice od 16.30 hodin
22.10. Říčkohraní - festival, Říčky u Ústí nad Orlicí
19.11. Slatiňanský vrabčák - XII. ročník festivalu
22.12. Vánoční trhy Havlíčkův Brod - náměstí od 17.00 hodin

 

 2015

Datum Koncert
14.2. Bratislava - Festival Klepáč - na pozvání skupiny Rolničky
25.2. Chrudim - divadlo K.Pippicha společný koncert s Poutníky - od 19.00 hodin
8.3. Praha - koncert
4.4. OK Porty - KD Hronovická (Jen Petr + Jitka)
26.4. Moravičany - Folk Country odpoledne (A.M. Úlet...)
30.5. Vlásenický budík Káji Kocha - 1. ročník ve Vlásenické Lhotě (Stráníci, Ivan Hlas Trio, Honze Nedvěd, Folk Team, Marien...)
   
7.6. Trhová Kamenice - Koncert (městský jarmark)
13.6. Svobodné Hamry - soukromá akce
18.6. Pardubice - Zrcadlo umění (folkový večer na Pernštýnském nám.)
20.6. Folkové Chvojení -Festival ve Vysokém Chvojně - v 11.00
27.6. Svatojánský jarmark - rozhledna Bára u Rabštejnské Lhoty (koncert od 15.00 hodin)
3.7. Nasavrkání - festival, Nasavrky (Žalozpěv,Marien, Pepa Štross, A.M.Úlet, Poutníci)
4.7. Na Ostrovech - festival (Bohadlo Band, Žalman a spol.....)
4.7. Pernštejnské folkové koupaliště - festival, Perjnštejn nad Ohří
25.7. Níhov - festival Prameny (Žalozpěv, Isara, Žalman a spol.)
3.8. Prázdniny v Telči - Kocouří scéna od 17.00 hodin
7.8. Setkání v Herálci - festival (Kulturní dům Koječín v 21.20)
14.8. Ve Víru folku -  koncert v hospodě na Hrdé vsi u Víru (18.00 hodin)
15.8. Břidličná - Kalfest, přehlídka folk, country, rock-blues (A.M.Úlet...)
22.8. Veliny u Holic - koncert (14.30 hodin)
22.8. Mraufest - festival, Čakovice u Pelhřimova (4Zdi...)
28.8. Folk Na Mlejně - koncert v Ratibořicích od 15.00 hodin
30.8. Rozlučka s prázdninami - klášterní zahrady v Chrudimi s Tap Tap
12.9. Toulování 2015 - festiválek (Bohadlo band, J.Hurych , Elixír...)od 15.30
7.11. Mladoňovice - Vinobraní (koncert od 19.00 hodin)
20.11. Klicperovo divadlo v Hradci Králové - pozvání na Výroční koncert Kantorů (45 let) od 19.00 hodin
21.11. Slatiňanský vrabčák - festival, Slatiňany (Devítka, 4Zdi, Druhá tráva...)
13.12. Havlíčkův Brod -Vánoční trhy, koncert (náměstí od 17.00 hodin)

                                                                                                                 

 2014

 Datum

 Koncert

16.1

Slatiňany - 112. Laskavý večer - od 19.00 (jen Jitka a Petr)

10.2.

Rádio Proglas – live koncert v pořadu „Jak se vám líbí“

22.3.

Klášterec nad Ohří – Folková Evža, festival (Pepa Štross, Stráníci....)       

3.5.

Bílina - Lesní kavárna (Kafáč) Jarmark (Jazzibaba, Wyrton...)

15.5.

Praha - Semifinále Notování

17.5.

Děčín – Děčínské jaro - festival

6.6.

Pardubice - Pernštýnská noc (Příhrádek od 20.30 hodin)

28.6.

Záhlinice u Hulína - Festival Pod komínem

5.7.

Nasavrky - Nasavrkání - 1.ročník festivalu (Kofe+Vlna, Stráníci+M.Ošanec, Wyrton,Kantoři)

11.7.

Folk na Lichnici -  festival, 19.00 hodin (A.M.Úlet, Wyrton...)

12.7.

Níhov – Festival Prameny (Žalozpěv)                                                                                        

18.7.

Ratibořice - koncert (16.00 hodin)

9.8.

Hlinsko - Hlinecký špekáček - festival

16.8.

Pernštejská Fortuna - festival, nádvoří zámku 15.00 hodin (Folk žije! + Marien)

29.8.

Ratibořice - Folk na Mlejně - 16.00 hodin, koncert

13.9.

Zpívání nad Nežárkou - festival

2.10.

Praha - Rybanaruby, koncert na pozvání Martina Rouse  (jen Petr a Jitka)

 

11.10.

Pardubice - Podzimní městské slavnosti - Potlach na Pernštýnském náměstí - 15.50 hodin

 

15.11.

Slatiňanský vrabčák - festival (Spisituál kvintet, Pepa Štross, Kantoři, Radek Píďa Bartoš, Vomiště, X tet...)

 

16.11.

Country club Lucie Hradec Králové - Veřejné natáčení koncertu Studia noc
Začátek je v 19.30 hodin

 
     
 

 

 

 2013

 Datum  Koncert
23.2. Pardubická folková noc (festival) – klub ABC
21.3. F klub Pardubice (Doli klub) – koncert (spolu s kapelou Elixír)
20.4. Zruč nad Sázavou - 16:00 - zahájení turistické sezóny
1.6. Zámecký park Slatiňany - 14:00
5.7. Ratibořice - Babiččino údolí - koncert spolu s kapelou Kofe@Vlna
6.7. Bražec u Náchoda - křest kompilačního CD
20.7. Lázně Bělohrad (festival)
21.7. Zámek Nasavrky - 18:00
10.8. Setkání v Herálci (festival) – mj. Folk team, Wyrton,   Stráníci   + Ošanec…aj.
14.9. Bílinské Babí léto (festival)
3.10. Notování - Praha Music City Club  19:00 - soutěž folkových kapel
19.10 IDEON Pardubice - Gastro festival
16.11. Slatiňanský vrabčák (festival) – mj. Věra Martinová, Marien, Pepa Štross..
7.12. Brno - Vánoční jarmark - 16:30
19.12. Chotěboř - společný koncert skupin Žalman & Spol. a Strunovrat - 19:00

 

 

 2012

 

 Datum  Koncert
15.12. Vánoční jarmark - Pardubice
17.11. Slatiňanský vrabčák – festival, VIII. ročník, sokolovna Slatiňany
12.9. Hlinsko
18.8. Perštýnská fortuna - Pardubice - festival
12.8. Koncert na nádvoří zámku v Nasavrkách – 18.00 hodin
29.-30.6. České finále interpretační Porty - Řevnice
23.6. Potlach u Stráníků - Kozí farma u Drexlerů (Kalek v Krušných horách)
21.6. Zrcadlo umění - Pardubice - folkový večer - od 19:00
16.6. Folkové chvojení - Vysoké Chvojno - festival - www.chvojeni.cz
15.6. Mezinárodní finále Porty - Ústí nad Labem - soutěž o autorskou Portu
26.4. Hradec Králové - Country klub Luciu + Pepa Štross
5.4. Notování - pro nemoc zrušeno
15.3. Doli klub Pardubice od 19.00 + "Deváté patro" (Praha)
10.3. Oblastní kolo Porty v Pardubicích

 

 2011

 

 Datum  Koncert
19.11. Slatiňanský vrabčák (festival) – od 15.00 hodin v slatiňanské Sokolovně
9.11. Zahájení výstavy výtvarníka Libora Škrlíka  : Krypta v muzeu barokních soch v Chrudimi od 17.00 hodin. (jen Jitka a Petr)
17.9. Bílinské babí léto (www.babileto.cz)
8.9. Notování 1. kolo (Praha) - 19.30 hodin (www.notovani.cz)
13.8. Hlinecký špekáček - 18.00 hodin
10.8. Zámek Pardubice - 16.00 hodin
15.7. Folková růže v Jindřichově Hradci
25.6. Národní finále interpretační Porty v Řevnicích
3.6. Mezinárodní finále autorské Porty v Ústí nad Labem
7.5. ČRo Pardubice – rozhovor v pořadu Folková pohlazení
5.5. Radio Proglas v pořadu „Slyšte lidé“ – Folkové naděje XXII
 23.4. Koncert v Hlinsku - bude upřesněno
 16.4. Hospic Chrudim 15:00
 21.3. Písničkáři sobě - jubilejní 10, Hradec Králové
 5.3. Oblastní kolo Porty Pardubice - www.porta-festival.cz/
 17.2. Doli klub Pardubice + Pouta (www.pouta.info/), od 19:00
 11.1. ČRo Hradec Králové v pořadu "Regionální scéna"

 

2010

 

Datum Koncert
23.12. Hospic Chrudim, od 17:00
27.11. Slatiňanský vrabčák – sokolovna ve Slatiňanech od 15.00 hodin – Učedníci, Marien, M.Rous, Epy de mye, JAZZiBABA + country bál (Bíbři)
19.11. Doli klub Pardubice s Gloriet (Pardubice) a 9. Patro (Praha), od 16:00
28.10. Zámek v Nasavrkách – koncert, od 17.00 hodin
18.9. Babí léto na Kyselce – Bílina
8.9. Rozhovor s písničkami v rádiu Prohlas v pořadu „Jak se vám líbí“
15.8. Folkové pohlazení na Příhrádku – Pardubice
7.8. Kafáč – Bílina – koncert s Janou Šteflíčkovou  a Jardou Holánem
22. - 24.7. Mezinárodní finále Porty v Ústí nad Labem (Soutěž o autorskou portu + koncert)
25. - 27.6. Řevnice – semifinále interpretační Porty
3.6. Finále „Notování“ – Praha
15.5. Oblastní kolo Porty v Korytčanech
12.5. „Písničkáři sobě“ – Hradec Králové (jen Petr)
6.5. Semifinále „Notování“ - Praha